"כל פרויקט הוא פסגה הנדסית ואנושית, המהווה מופת של מקצוענות, שירות מכל הלב והגינות".

ערכי החברה

עובדי ומנהלי עומר ל. הנדסה אזרחית הם הגורמים המביאים לאיכות הבנייה הידועה של החברה, כמו גם לשביעות רצון לקוחותיה. בעלי תפקידים, מומחים בתחומם, צוות מסור של מהנדסים ומנהלים בעלי רקע וניסיון עשירים בעולם הבנייה –כל אלו יחד יוצרים מערכת תמיכה מקסימלית באנשי הביצוע הפועלים באתרי הבנייה השונים של החברה, ומרכיבים את המבנה הניהולי של החברה.

חזון החברה

חזון החברה מתממש מדי יום בשטח: חברת בנייה מובילה ארצית שעבורה כל פרויקט הינו פסגה הנדסית ואנושית המהווה מופת של מקצוענות, חברה בעלת פריסה גלובלית המטפחת ערכים של חדשנות ומצוינות ומהווה מודל לחיקוי, וחברה צומחת, רווחית ויציבה המטפחת את עובדיה ומהווה עבורם בית חם ומקור לעוצמה וגאווה. חזון החברה משמש כמגדלור לעשייה של אנשיה, החל מהמנכ"ל, דרך מטה החברה וכלה באנשי המקצוע באתרי הבנייה.

שנות ניסיון

פרויקטים

יחידות דיור

מקום ראשון בתחרות המצויינות בענף הבניה

מצוינות, איכות ואמינות

החברה מקפידה לעמוד בסטנדרטים של מצוינות וחדשנות, לרבות: עמידה דקדקנית בתקנים המחייבים בעולם הבנייה, שאיפה מתמדת למצוינות הכוללת בתוכה פיתוח כלים ושיטות ניהוליות וביצועיות ייחודיות, ביצוע פרויקטים באיכות ובזמן שיא תוך שמירה מתמדת על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, פעילות המבוססת על מערכת נהלים ייחודית שגובשה על בסיס הניסיון רב השנים של החברה, עמידה בלוחות זמנים, שמירה על מסגרת תקציבית, ופיקוח קפדני על ביצוע כל שלב בפרויקט באמצעות מערכת בקרה הנבחנת בכל נקודת זמן.

מקום ראשון בתחרות המצויינות בענף הבניה

מדיניות האיכות של החברה מושתתת על עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבנייה ואחד הביטויים לאיכות מעולה זו הינו זכייתה במקום הראשון בתחום המצוינות בבנייה לשנת 2018. את הפרס היוקרתי קיבלה החברה על פועלה והישגיה בביצוע פרויקט ייחודי לשימור מבנה בתל אביב.

מבנה החברה

ייזום חטיבת הייזום של החברה מטפלת בכל שרשרת הערך ללקוח, החל מתהליכי התכנון והרישוי ועד לשלב מסירת הדירה ללקוח. המיקוד האסטרטגי המרכזי של החטיבה הינו בתחום המגורים וכמו כן היא מובילה גם בתחום ייזום פרויקטי ההתחדשות העירונית.

יתרונה של החברה מתבטא בכך שהיא יוזמת, מתכננת ומבצעת את הפרויקטים השונים, הכל תחת קורת גג אחת.

הזרוע הביצועית – חטיבת הביצוע של החברה נחשבת לאחת המובילות בענף. החטיבה מבצעת פרויקטים הן עבור עומר ל. הנדסה אזרחית והן עבור יזמים אחרים בשוק הנדל"ן. יכולותיה הגבוהות והמקצועיות של החטיבה, תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, הפכו ברבות השנים לשם דבר ומודל לחיקוי בענף כולו.

 

תהליכי ניהול

הפן הניהולי בחברה מושתת על שיטות, כלים ותהליכים, המובילים ותומכים בבנייה בפועל. כחברה איתנה בעלת תרבות ניהולית איתנה המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה, משמשת תפיסתה הניהולית כמצפן הארגוני המסמן את דרכה של החברה לאורך כל שנות קיומה.

חוסן כלכלי

הנתונים הפיננסיים של החברה מעידים על איתנות כלכלית ובסיס הון יציב. לאורך כל שנותיה מתנהלת החברה באופן שקול (תוך בחינה עקבית מקיפה ומתן יסודות כלכליים יציבים לפרויקטים המגוונים שלה). עומר ל. הנדסה אזרחית נהנית ממוניטין רב מצד הגופים הפיננסיים המלווים אותה והיא מחזיקה ביכולות גיוס הון משמעותיות המסייעות לה ליזום ולבצע פרויקטים רחבי היקף בזמני שיא, תוך שהיא הופכת חזון למציאות.

תרומה לקהילה

על שלושה דברים העולם עומד – על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים." מיום היווסדה שומרת החברה על מחוייבות חברתית ותרומה לקהילה. כך, החברה גאה לתמוך במועדון הספורט הפועל ראשל"צ – כדוריד, בעמותה לשיקום וחינוך ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובעמותת חיל התקשוב והאלקטרוניקה של צה"ל.

 

צרו קשר

עומר ל.הנדסה אזרחית ותשתיות בע”מ
omeroffice@omerl.com
03-9509644