חזון החברה

דבר המנכ"ל

ייסדתי את חברת עומר ל. הנדסה אזרחית בשנת 2004, מתוך החזון ליצור חברת נדל"ן שיוזמת, מבצעת ומנהלת פרויקטים  – הכול תחת קורת גג אחת, באחריות ובנאמנות. מאז, החברה מממשת את החזון ונמנית על צמרת חברות הייזום והביצוע האיכותיות והאמינות ביותר בענף הבנייה בישראל, עם מאות פרויקטים של בנייה, יזמות ותשתיות, שבוצעו בהצלחה לאורך השנים. 

הצלחתנו היא תוצאה של הקפדה על עמידה בסטנדרטים של מצוינות וחדשנות, המבוססים על מערכת נהלים ייחודית תוך עמידה בלוחות זמנים, שמירה על מסגרת תקציבית ופיקוח קפדני על ביצוע כל שלבי הפרויקט: התכנון, הרישוי, השיווק, הבנייה ומתן השירות במהלך תקופת הבדק והאחריות.

חברת עומר חותרת בהתמדה לקידום פרויקטים ויוזמות חדשות תוך צמיחה, שאיפה למצוינות וחדשנות, שנה אחרי שנה.

 

הנהלת החברה

צחי לביא, מנכ"ל ומייסד

חברת עומר ל. הנדסה – יוזמת, מקימה ומנהלת פרויקטים רבים ברחבי הארץ – הוקמה בשנת 2004 על ידי צחי לביא. הודות לחזון מרחיק לכת והתמדה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, הפכה עומר לחברת הבנייה הפרטית מהמובילות בארץ.

צחי מוביל את החברה שנה אחר שנה לצמיחה, מצוינות וחדשנות, תוך פיתוח פרויקטים ויוזמות חדשות. טיפוח מקצועיות עובדי ומנהלי החברה, הן בנפשו וחלק ממפעל חייו.

צחי יליד 1973 בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, נשוי ואב לשלושה ילדים. בין שאר עיסוקיו צחי חובב אופניים, ריצה ושחייה.

אביבית לביא, סמנכל"ית פיתוח עסקי 

אביבית הצטרפה לחברת עומר בשנת 2004 ומילאה מגוון תפקידים בקבוצה. כסמנכלי"ת פיתוח עסקי היא אחראית על הזרוע הביצועית והשיווקית של החברה ומשמשת כמשנה למנכ"ל החברה.

אביבית, ילידת 1973, מתגוררת בראשון לציון, נשואה ואם לשלושה ילדים. את זמנה הפנוי היא משקיעה בעיסוק באומנות .

 

יפית מסה קוסטנטיני – מנהלת משאבי אנוש

יפית מסה קוסטנטיני הצטרפה לחברת עומר בשנת 2006 כחברת הנהלה ומנהלת משאבי אנוש. בין תפקידיה, היא אחראית על ההון האנושי, הנכס החשוב ביותר של החברה.
יפית בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, עם ניסיון של מעל 20 שנים במגוון תפקידי ניהול ומשאבי אנוש, מתגוררת בראשון לציון, נשואה לרוס ואמא לאלה. בזמנה הפנוי היא אוהבת טיולים, מוזיקה וקריאת ספרים.

אינגה גאמר – מנהלת מחלקת כספים

אינגה גאמר, מנהלת מחלקת כספים, אחראית על הניהול הפיננסי של חברת עומר – תפקיד מורכב ומאתגר של חברת בנייה שהיא גם יזמית וגם קבלנית. אינגה בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ובעלת ידע וניסיון רב בתחום הנדל"ן.
אינגה ילידת 1972, מתגוררת בראשון לציון, נשואה ואם ל-2 ילדים. את זמן האיכות היא מקדישה לאהבה האמיתית שלה: בילוי עם משפחתה בטיולים בארץ ובחו"ל.

שירות לפני הכל

אצלנו, מעל לכל, הלקוח בעדיפות ראשונה!
אנשי החברה מאמינים במתן שירות שאינו בר-תחרות, איכותי, זמין ואמין, תוך ניהול הבנייה בהתאמה מלאה לצרכיו הייחודיים והאישיים של הלקוח ואף מעבר לציפיותיו. סדר העדיפות של אנשי החברה מתחיל במתן שירות לקוחות מצטיין.

שירות

כלל הפרויקטים בהם טיפלה החברה זכו להצלחה תוך עמידה ביעדי הזמן והתקציב המוגדרים ואף מעבר לציפיות.

מקצוענות

כלל הפרויקטים בהם טיפלה החברה זכו להצלחה תוך עמידה ביעדי הזמן והתקציב המוגדרים ואף מעבר לציפיות.

אמינות

צוותי החברה מלווים כל לקוח באופן אישי ומעורבים בכל פרויקט מתחילתו ועד סופו תוך שיתוף פעולה מלא עם הגורמים השונים המעורבים בפרויקט ומשפיעים של הצלחתו.